Pokud se nám nemůžete dovolat zkuste WhatsApp - či napište email. Děkujeme za pochopení.

Tabulka velikostí

DÁMSKÉ VELIKOSTI


Velikosti jsou popsané u jednotlivých produktů na stránce dole, pokud stránky prohlížíte přes mobilní telefon, tak jsou v záložce popis pod fotkami POPIS.

Pokud by velikosti nebyly popsány, prosím zašlete nám dotaz emailem: info@trendy-obleceni.cz nebo nás kontaktujte přes online chat. Velikosti Vám rádi přeměříme přímo ze skladu.

 

POKUD JE U VELIKOSTI UVEDENO: 

dodání 1-3dny = znamená to, že máme zboží skladem a můžeme ho ihned odeslat ( bohužel se někdy stane chyba a popis je uveden špatně, snažíme se tuto položku udržovat co nejvíce aktuální, ale bohužel někdy selže lidský faktor)

dodání 7-10dní = zboží je nutné objednat u dodavatele, většinou dodání moc zrychlit nejde, ale pokusíme se vždy to maximálně urychlit

např: M (CZ=S) = velikost na štítku u zboží je uvedena M, ale odpovídá velikostně českému S

 

EVER PRETTY

Velikosti uvedeny v tabulce u šatů - pokud si nejste jistí velikostí, jste na rozhraní dvou velikostí, doporučujeme menší velikost

 ever pretty - web

Pásky

Velikost pásků se určuje od spony k prostřední dírce. Což znamená, že se rovná obvodu Vašeho pasu či boků, kde pásek chcete nosit. Většina pásků je s upravitelnou délkou. Stačí rozšroubovat a uříznout požadovanou část a znovu přišroubovat.

 


 

značka  Eva & Lola

  Velikost      Prsa     Pas
      S     80-88cm     64-68cm
      M     88-96cm     69-73cm
      L     96-104cm     74-78cm